Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde kıraathanede kendinden geçen yere yığılan 55 yaşındaki Ahmet Kayın’a 112 sağlık ekipleri müdahale ederken kahvedeki arkadaşları okey oynamayı devam etti.

FENALAŞARAK YERE YIGILAN ADAMA ARKADAŞLARI ALDIRIŞ ETMEDİ OKEY OYNAMAYA DEVAM ETTİLER

Olay, dün gece şanlı Urfa'nın Birecik İlçesine bağlı Merkez Mahallesi'nde var olan bir kıraathanede meydana geldi. Okey oynayan sözde arkadaşlarının yanına giden Ahmet Kayın, bir vakit sonra fenalaşarak oturduğu tabureden yere sert şekilde yığıldı.Kayın için olay yerine gelen sağlık görevlileri ilk müdahele gerçekleştirildi. İhbarla gelen 112 acil sağlık ekipleri, yerde yarı baygın yatan Ahmet Kayın'a hemen müdahale etti.

SÜREKLİ BAYILIYORDU ONUN İÇİN MÜDAHALE ETMEDİK

Bu sırada Ahmet Kayın'ın sözde arkadaşları hiçbir şey olmamış gibi okey oynamaya devam etti. İlk müdahalesinin ardından Şanlı Urfa’da Birecik Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Ahmet Kayın'ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Arkadaşları olaydan sonra yaptıkları açıklamada sürekli bayılan biri zaten biz ondan müdahale etmedik dediği öğrenildi.Okey oynayan şahıslar okeyin son bölümlerini oynuyorduk oyunu bölmek istemedik dedikleri öne sürüldü.