Antalya'da yaşayan 17 yaşındaki N.G. isimli genç kız, seks işçisi olduğunu ileri sürdüğü annesi Songül G.’nin, ’Sana her konuda yardımcı olacak’ diyerek kendisini yanına gönderdiği V.A.’nın, cinsel tacizde bulunduğunu, para karşılığı başka erkeklere satmaya çalıştığını ileri sürerek, polis merkezine gitti ve şikayetçi oldu. Tutuklanan V.A. isimli şahıs, ilk duruşmada tahliye edildi.

Antalya’da, geride bıraktığımız Mayıs aayında polise sığınan N.G., annesi 37 yaşındaki Songül G.’nin hayat kadını, babası 44 yaşındaki Faruk G.’nin ise organize kadın ticareti yaptığını öne sürdü. Annesinin yaşı ilerlediği için artık eskisi gibi çalışmadığını ifade eden N.G., babasının ’Kirpi’ ya da ’Tilki’ lakabıyla tanındığını söyledi. İzmir’de oturduklarını söyelyen N.G., annesinin geçen sene temmuz ayında kendisini ’Sana her konuda yardımcı olacak’ diyerek Antalya’da ikamet eden V.A.’nın yanına gönderdiğini söyledi. Bu kişinin kendisine cinsel tacizde bulunduğunu, para karşılığında başka erkeklere pazarlamaya çalıştığını ileri süren N.G., şikayetçi oldu.

''NASIL OLSA BİR GÜN İSTEYECEKSİN''

N.G. isimli genç kız polise verdiği ifadesinde, Antalya’ya geldiğinde V.A.’nın kendisini eve götürdüğünü belirtti. Evde kaldığı süre içinde V.A.’nın sürekli kendisiyle cinsel ilişkiye girmek istediğini ileri süren N.G., "Ben istemediğimi söylüyordum. ’Nasıl olsa bir gün isteyeceksin’ diyordu. Vücudumu kıyafetlerimin üstünden öpüyordu. Boynumu, dudaklarımı öpüyordu. Bir gün bana ’Artık hazırsın, seni müşteriye götüreceğim, sen de bunun için büyütüldün’ dedi. Kaçtım. Teyzemin yanına gittim. Teyzemin tavsiyesiyle polise sığındım" açıklamasını yaptı.