Üzerine beton mikseri düşen araç içerisinde oturmakta olan 5 kişiden 3' ü etrafta bulunan vatandaşlarca dışarı çıkartılmaya çalışılırken, araç içerisinde sıkışan 2 kişiyi çıkartmak için olay yerine itfaiye ekipleri yönlendirildi.

1 ÖLÜ 5 YARALI...

Kısa bir zaman içerisinde olay yerine gelen itfaiye ekipleri araç içerisinde sıkışmış olan 1 kişiyi çıkardı. Çıkarılan bu kişinin yaşamını yitirdiği tespit edildi. Sıkışan diğer bir yaralının ise kurtarılması adına yapılan çalışmalar uzun bir sğre daha devam etti ve diğer yaralılar çıkartılarak hastaneye sevk edildi.

TRAFİK KAPATILDI

Diğer bir yandan beton mikserinin şoförünün ise kazayı hafif şekilde atlattığı kaydedildi. Olay yerine getirilen vinç de itfaiye ekiplerinin çalışmaları sırasında kullanıldı. Cadde iki yönlü olarak trafiğe kapatıldı.

Yaşanan bir başka kaza ise, TEM yolunda geçtiğimiz günlerde inşaat malzemesi yüklü olan bir tır, bariyerlere çarparak kaza yaptı. Düzce'de Küçük Melen Köprüsü'nde asılı kalan TIR'ın sürücüsü, itfaiye ekiplerinin iki saat devam eden çalışması sonucu kurtarıldı. Yaşanan olayla ilgili edinilen bilgiye göre, Cuma Dalkılıç kontrolündeki 06 EZ 7316 plakalı inşaat malzemesi yüklü olan TIR, Anadolu Otoyolu'nun Ankara istikametinde bariyerlere çarptı. Ardından Küçük Melen Köprüsü'nde asılı kalan ve ters dönen TIR'ın sürücüsü, itfaiye ve sağlık ekiplerine durumu haber verdi.