Kabine Değişikliği 2 - 3 Ay Sonra Yapılacak

Abdülkadir Selvi, yeni yazdığı yazısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kabine değişikliği ile alakalı bilgi verdi. Selvi, bir AK Parti yöneticisinin "Bu işleri bilen birisinin bana söylediğine göre kabine değişikliği 2-3 ay sonra" dediğini yazdı.

Kabine Değişikliği 2 - 3 Ay Sonra Yapılacak

Kabine Değişikliği 2 - 3 Ay Sonra Yapılacak

Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, 'Kabine değişikliği ne zaman?' başlığıyla paylaşılan yazısında AK Parti'nin 5 Eylül gecesi kulislerde kabine değişikliği ile çalkalandığını söyleyerek "Güvenilir kaynaklar doğrulamadı fakat biz gene de o geceyi diken üstünde geçirdik. Hatırlarsanız İstanbul seçimlerinin sonrasında da benzer bir gece yaşanmıştı" diye yazdı.

Selvi, bir parti yöneticisinin, "Bu işleri bilen birisinin bana söylediğine göre kabine değişikliği 2-3 ay sonra" kulis bilgisini yazdı.

"PERŞEMBE GECESİ YAŞADIĞIMIZ HAREKETLİLİK"

Selvi, yazısında şu sözlere yer verdi:

Kabine değişikliği sorulduğunda Erdoğan, 'Böyle bir şey yapılması lazımsa biz yaparız, siparişle bu işler olmaz' demişti. Erdoğan, kabine değişikliğiyle alakalı haberlerin mürekkebi kurumadan bakanlarını değiştiren bir lider değil. Hatta yazılıp konuştuğu vakit değiştirecekse de değiştirmiyor. Zamanlamasını ve kapsamını kendisinin belirlediği zamanlarda yapıyor. Bu defa da öyle olacak gibi. Perşembe gecesi yaşadığımız hareketliliği paylaştığım bir parti yöneticisi, 'Bu işleri bilen birisinin bana söylediğine göre kabine değişikliği 2-3 ay sonra' dedi.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri