İzne Çıktı Eşini 20 Yerinden Bıçakladı

Açık cezaevinden izne ayrılan sonrasında kaçak olan koca, karısını bıçakladı. Ağır yaralanan kadın yaşam mücadelesi veriyor.

İzne Çıktı Eşini 20 Yerinden Bıçakladı

İzne Çıktı Eşini 20 Yerinden Bıçakladı

Manisa'nın Turgutlu semtinde açık cezaevinden izin günü gelince izne çıkan daha sonrasında firari olan koca, eşini tam 20 yerinden bıçaklayarak ağır yaraladı.

Edinilen bilgiye göre, İstanbul'da kaldığı açık cezaevinde yatan ve izne çıkan A.K., firar ederek cezaevine geri dönmedi. Firari şahıs, Manisa'nın Turgutlu ilçesine bağlı Avşar Mahallesi'nde karısı Gülten K.'yı (25) teyzesinin evinin yakınlarında yakalayarak 20 bıçak darbesi ile yaraladı. Teyzesinin evine kaçan Gülten K. Turgutlu Devlet Hastanesine kaldırılırken, koca elindeki bıçakla olay yerinden kaçtı.

Gülten K.'nın teyzesi Medine Karagül, yaşadıkları karşısında şok olduklarını ifade ederek, "Beni aradı evde misin diye, bende gel evdeyim ben dedim. Kapıyı açar açmaz kendini içeri attı, her yeri kandı. Başka bir şey görmedik, zaten kocası bıçaklamış kaçmış" dedi.

Gülten K.'nın yaşam savaşı verdiği öğrenilirken, güvenlik güçleri karısını vahşice bıçaklayan A.K.'yı yakalamak için geniş çaplı çalışma başlattı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın

Yorum Yaz