İzmir’in Selçuk ilçesindeki isabey mahallesinde ikamet eden Kahraman Karakoç bakımını yaptığı kedilerden biri eksik olunca yavru kediyi aramaya koyuldu. Kahraman Karakoç arama çalışmaları sonunda beslediği kedinin vahşice öldürülmüş halde çöp kovasında buldu.

KEDİSİNİ BOĞAZI KESİLMİŞ HALDE BULDU

İzmir’in Selçuk ilçesindeki isabey mahallesinde ikamet eden Kahraman Karakoç beslediği kedinin vahşice kafasının kesilip çöp kovasına atıldığını görünce kısa süreli şok yaşadı.

BUNU YAPANLAR İNSAN OLAMAZ

Kahraman Karakoç, her zaman olduğu gibi bir akşam üstü kedilerimiz yemeğini vermek için geldik fakat 3 ay önce dünyaya gelen yavru kedimizin olmadığını fark ettik.Mahalle sakinleriyle kedimizi aramaya koyulduk son çöp konteynırına bakınca dehşet dolu manzarayla karşılaştık.

İNSANLIK DIŞI BİR OLAY

Kahraman Karakoç Minik kedinin boğazı kesilerek çöp konteynerine atılmıştı. Bu insanlık dışı bir olayı yapan her kimse mutlaka bulunmasını istiyoruz. Yetkililerin bu konuda harekete geçmesini istiyoruz.Ve bu canilerin yakalanıp gereken cezanın verilmesini istedi.İzmir'in selçuk ilçesindeki isabey mahallesi sakinleri yavru kediyi vahşice öldüren canilerin polis tarafından yakalanıp cezalandırılmasını istiyor.