İnsan hayatının her geçen gün daha da önemsiz olduğunu, yaşanan olaylar sonrasında görüyor ve daha iyi anlıyoruz. Bu kez insan hayatının basit olduğunu gösteren olaylardan biri de İzmir'de yaşandı. Olay aynı, adres farklı... İşte İzmir'de yaşanan o vahşet haberi...

İzmir'de bir araçta ağır yaralı olarak hastane bahçesine atılan kimliği belli olmayan bir kişi, tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. Bıçakla skandal bir şekilde yaralandıktan sonra, bir otomobilden hastane bahçesine atılan kişi yaşam savaşına devam edemedi. Yaşanan vahşetle ilgili edinilen bilgiye göre, İzmir'de bir mahallede kimliği henüz belirlenemeyen kişi veya kişilerce ağır bir şekilde bıçaklanan Hakan Ceyhan, ardından 39 DE 878 plakalı araçla Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi önüne getirilerek, otomobilden aşağı atıldı.

Hastanede görevli sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinden sonra, aynı hastanede tedavi altına alınan Hakan Ceyhan, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşam savaşına devam edemedi. Yaralı Hakan Ceyhan'ın cesedi otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Polis ekipleri, şüpheli ya da şüphelileri yakalamak için çevredeki güvenlik kameralarını inceleme altına aldı.