Cumhuriyet Halk Partisi’nden İYİ Parti'ye geçen 15 milletvekili arasında yer alan Kayseri Milletvekili Çetin Arık yaşananlarla alakaları açıklamalarda bulunarak, "Çocuklarımızın geleceği için hiçbir sorumluluktan kaçmayız" ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet Halk Partisi’nden İYİ Parti'ye geçen Çetin Arık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla resmi sosyal medya hesabı üzerinden mesaj yayımladı. Çocukların geleceği için hiçbir sorumluluktan kaçmayacaklarını vurgulayan Çetin Arık, mesajında, ''Sevgili yoldaşım, çocuklarımızın aydınlık geleceği, milletimizin egemenliği için Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün yolunda yürümeye devam edeceğiz ve bu konuda hiçbir sorumluluktan kaçmayacağız. 23  Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nız kutlu olsun. Yaşasın cumhuriyet" ifadelerini kullandı

Gürer: Cumhuriyetimizi gelecek nesillere taşımak görevimiz

Cumhuriyet Halk Partisi’nden İYİ Parti'ye geçen vekiller arasında bulunan Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer de resmi sosyal medya hesabından paylaştığı 23 Nisan mesajında, şunları kaydetti:

Zor şartlar altında kazandığımız cumhuriyetimizi, Atatürk'ün gösterdiği yoldan ayrılmadan korumak, gelecek nesillere taşımak hepimizin en önemli görevi. Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına, aziz şehitlerimizi şükran ve rahmetle anıyorum. Milletimizin ve çocuklarımızın 23 Nisan bayramını kutluyorum. İfadelerini kullandı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.