Trabzon'un Maçka ilçesinde eli kanlı terör örgütü PKK’lı teröristler ile çıkan çatışmada şehitlik mertebesine ulaşan Eren Bülbül’ün unutulmaması için, İstiklal Caddesi'nde duvara #İyiki varsın Eren yazılı grafiti çalışması yapıldı.

Galatasaray Meydanı'nda kahraman şehidi unutmayan graffiticiler, Eren anısına boyalarını ellerine alarak duvara büyük harflerle Eren yazdılar. Yapılan çalışmada Eren Bülbül için sosyal medyada atılan paylaşımlar ima edilerek ‘# İyiki varsın Eren’ yazısı da yer aldı.
İstiklal Caddesi üzerinde yürüyen yaşlı genç tüm vatandaşlarda minik şehit Eren için yapılan çalışmaya büyük ilgi gösteriyor ve grafitinin fotoğrafını çekerek ölümsüzleştiriyorlar.

Trabzon'a bağlı Maçka ilçesinde hain terör örgütü PKK mensupları ile çıkan çatışmada Jandarma Başçavuş Ferhat Gedik ile beraber şehit olan 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün "Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın" şeklindeki Facebook mesajı görenlerin yüreğini yakmıştı.
Eren Bülbül'ün acı haberinin duyulmasından hemen sonra Facebook hesabından yaptığı "Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın" paylaşımı kısa zamanda Twitter'da #ErenİyikiVarsın etiketiyle TT oldu.