MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "Milliyetçi hareket sahipsiz değildir. Okyanus ötesinden destek alan kökü içerideki dış mihraklar, bedeli ne olursa olsun hedeflerine ulaşamayacaklardır." açıklamasını yaptı.

Büyükataman, verdiği demeçte, son günlerde bazı çevreler tarafından, "Gölcük ilçe teşkilatı yönetimi ve üyelerinden 410 kişi, Bursa'nın Yenişehir ilçesinde 215 kişi istifa etti." şeklinde gerçeği yanıtmayan haberlerin yayıldığını kaydetti.

HİÇBİR ANLAM İFADE ETMEZ!

Bahsi geçen rakamların gerçeği yansıtmadığını ve istifa edenlerin sayısının bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az olduğuna vurgu yapan Büyükataman, "Aramızda bulunuyorken partimizin yararına hiçbir hayırlı çalışma ve gayret göstermeyenlerin, şimdilerde istifa etmeleri tarafımızda hiçbir anlam ifade etmez." ifadesini kullandı.

Yapılan bütün yorumların, uygulanan algı yönetimi metotlarının arkasında kirli bir hesabın yattığını bildiren Büyükataman, MHP'nin tüm bunlara rağmen, Türk milletinin dimdik ayakta kalmış son kalesi olduğunu kaydetti.

Büyükataman, "Milliyetçi hareket sahipsiz değildir. Okyanus ötesinden destek alan kökü içerideki dış mihraklar, bedeli ne olursa olsun hedefine ulaşamayacaklardır." açıklamasını yaptı.

Böyelikle FETÖ'cülerin MHP üzerindeki emelleri boşa çıkmış oldu.