BU İŞTE SİZİN DEMOKRASİ ANLAYIŞINIZ! 'EVET' STANDINA BİLE TAHAMMÜLÜNÜZ YOK HAİNLER!

İstanbul'da Beşiktaş AK Parti ilçe teşkilatı tarafından kurulan ‘evet’ standına kimliği belirsiz kişi veya kişilerce çirkin bir saldırı gerçekleşti.

AK Parti standında yürütülen referandum çalışmalarının yapıldığı çadırda bulunan dökümanlar, görevlilerin kullandığı eşyalar kırılıp dökülürken, halka dağıtılan broşürler yerlere saçıldı.

Demokratik bir ortamda 16 Nisan'da gerçekleştirilecek halk oylaması için yürütülmeye çalışılan referandum çalışmaları çerçevesinde, son bir haftada AK Parti 'evet' stantlarına gerçekleştirilen bu üçüncü saldırı! 

Anlamadığınız şu ki, her ne kadar düşünce platformunda eşit şekilde, birlik, kardeşlik içinde mücadele etmek yerine şiddete eğilimli olsanız da, bu halkı yalanlarınızla, böylesine iğrenç güç gösterileriyle, kırarak parçalayarak KANDIRAMAYACAKSINIZ!

Sağduyulu Türk halkı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çizdiği yolda, daha büyük, daha güçlü, daha huzurlu bir Türkiye için 16 Nisan'da seçimini haktan doğrudan adaletten, gerçeklerden yana kullanacak. Bu yaptığınız ise sadece sizin nasıl aşağılık mahluklar olduğunuzun en güzel göstergesi olacak! 

Gerçek yüzünüzü hazmedemediğiniz yükselişi başarıyı bu şekilde şiddete başvurarak, eşyalardan çıkartmak ancak sizin gibi beyinsiz korkaklara yakışır!

Kaynak: haber 365