ÖZEL HABER | HABER365

25 Şubat Doğan Medya grubuna ait Hürriyet gazetesi askeriyenin içinde yapılan revizyonları algı operasyonlarına dahil ederek ''Karargah Rahatsız'' isimli bir haber yayınlayarak Türk kamouyunda skandal yaratan bir provakasyona imza atmıştı. Aslında Karargah değil Doğan Grubu rahatsızdı...

BİNALİ YILDIRIM'IN ANITKABİR'DE DUA ETMESİNDEN DOĞAN GRUBUNA AİT POSTA RAHATSIZ OLMUŞTU

Haydar Dümen'in cinsellik ve çarpık ilişkiler üzerine kaleme aldığı konular dışında hiçbir konuda gündeme gelemeyen Posta gazetesi, sürmanşet dahil birinci sayfaya taşıdığı çıplaklık kurgulu haberlerin yanında bir de "Yeni Dönem" diyerek, Binali Yıldırım'ın Atatürk'ün mezarı başında Fatiha okumasına gönderme yaparak yeni algı operasyonlarına imza atmıştı.

Bir kabir ziyareti, bir Fatiha ve bir duayla dönemin değiştiğini, bir başka değişle 'laik dönemin sona erdiğini' ima ettiği manşetini sosyal medyada bu şekilde yorumlanmıştı. Posta cinsellik üzerinden yayın hayatına devam ederken geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Anıt Kabir ziyaretini imali bir şekilde manşetine taşıdı.

DOĞAN GRUBU MANŞETTEN VEREMEDİKLERİNİ KARİKATÜRLERLE VERMEYE ÇALIŞTI

Doğan grubu yine skandal yaratacak olaya imza atmıştı. Hürriyet gazetesinde yayınlanan karikatürlerde dünya çapındaki projelerle dalga geçilerek ve bu projeler üzerinden kirli bir algı operasyonu düzenlenmişti.

Hürriyet Gazetesi manşetten yapamadıklarını karikatürlerle ve subliminal mesajlarla yapmaya çalışıyor.
FETÖ'cülere hazırlanan kıyafetlerle Almanya krizini aynı denkleme sokup buradan mizah yapmak tam da Doğan grubuna özgü bir basiretsizlik olsa gerek.

ANLAŞILAN ENERJİ İHALESİ DOĞAN GRUBUNU RAHATSIZ ETMİŞ

Hürriyet gazetesi enerji ihalesinden kaynaklanan rahatsızlığını manşetten vermeye çekinince karikatürlerine bu durumu yansıtmış. İşte Hürriyet gazetesinde yer alan o karikatür.

KKTC'Yİ GUNEY KIBRIS RUM KESİMİN OLARAK HARİTADA GÖSTERDİLER

Hürriyet'in basitce vize alınıp gidilebilecek ülkeleri sıraladığı foto haberde Kıbrıs Rum Kesimi'ne ait bilgiler verilirken kullanılan harita tam bir skandal..

Dün yayınlanmış olan haberde Hürriyet editörleri Kıbrıs'ın tümünü gösteren ve turuncuya boyanan haritayı Rum kesimi olarak tanıttı. Kıbrıs'ta şehitlerimizin kanıyla aldığımız toprakları masada elimizden almaya çalışan Rumlar tarafından hazırlanan haritayı, Rum kesimi olarak göstermek tam bir skandal..

Kıbrıs'ta Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Güney Kıbrıs Rum Kesimi olarak iki ayrı devlet bulunuyor. 

"411 EL KAOSA KALKTI" KADAR ÇİRKİN MANŞETLER ATTILAR 

Hürriyet, "Türban lisede" manşetinde kullandığı kışkırtıcı dili, 28 Şubat sürecinde de kullanmış, o dönemde de "411 el kaosa kalktı" manşeti atmıştı. İşte o çirkin manşet...