15 Haziran’dan bu yana vatana ihanet ve MIR Tırları davası suçundan dolayı 25 yıl hapis cezasına çaptırılan Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasını bahane gösterilen Ankara’dan İstanbul Maltepe’ye doğru yürüyüş gerçekleştiren Kemal Kılıçdaroğlu ve yanındaki yalakaları 'Adalet' adını verdikleri kaos yürüyüşünde Kemal Kılıçdaroğlu'nun konakladığı karavan ortaya çıktı.

CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nun vatana ihanetten ve devletin belgelerini ifşa etme suçundan tutuklanmasına karşı Ankara'dan İstanbul'a başlatılan yürüyüşte geceleri Kemal Kılıçdaroğlu'nun konakladığı karavanın fotoğrafları ortaya çıktı. 

Mutfak, salon bölümü, yatak odası, duş ve tuvaletin bulunduğu süper lüks karavanda zaman zaman misafirlerini de karavanda ağırlıyor. Karavanın içinde görüldüğü üzere her türlü detay düşünülmüş durumda. 

Bu yürüyüşü Gandhi'nin yaptığı tuz yürüyüşüne benzeten Cumhuriyet Halk Parti'liler ve bazı terör örgütleri Gandhi'nin süper lüks bir karavanda kaldığını zannediyorlar herhalde.

ADELET YÜRÜŞÜNE BÜTÜN TERÖR ÖRGÜTLERİ DESTEK VERİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi'nin başını çektiği Adelet Yürüyüşü tam bir provokasyon faaliyeti olarak ortaya çıkmış durumda.Neredeyse ülkedeki tüm teröristlerin ve vandalların başını çektiği organizasyon gerçek amacı belli oldu.