İstanbul'da Narkotik Operasyonu

İstanbul'da Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, şafak vakti birçok adrese eş zamanlı operasyon düzenledi.

İstanbul'da Narkotik Operasyonu

Emniyet güçleri zehir tacirlerine geçit vermiyor. Bir çok adrese operasyon düzenlendi. İşte olayın detayları... İstanbul'da Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, şafak vakti birçok adrese eş zamanlı operasyon düzenledi. Eş zamanlı yapılan operasyonda çok sayıda kişi gözaltına alınırken bir miktar beyaz maddesi de ele geçirildi. Şafak vakti operasyon yapacak olan ekipler İstanbul Emniyet Müdürlüğünde toplanıp konvoylar halinde adreslere doğru yola çıktı. Düzenlenen operasyona Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü, Özel Harekat Şube Müdürlüğü, çok sayıda sivil ekip katıldı.

ÇOK SAYIDA KİŞİ GÖZALTINDA

Yapılan operasyon kapsamında adreslere gelen ekipler açılmayan kapıları koçbaşı ve levye yardımıyla kırarak açtı. Girilen adresler tek tek arandı. Aranan adreslerde bir miktar beyaz madde ele geçirildi. Zeytinburnu 58. Bulvar Caddesinde bulunan 4 katlı binaya gelen ekipler açılmayan kapıyı koçbaşı yardımıyla kırdı.

Adrese giren ekipler beyaz madde ticareti yaptığı belirlenen 2 kişiyi gözaltına aldı. Eş zamanlı olarak girilen adreslerde beyaz madde ticareti yaptığı iddia edilen çok sayıda şüpheli gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüpheliler sorgulanmak üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Ekiplerin adreslerdeki çalışması ise devam ediyor.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR