İstanbul Polisi Özel kuvvet ve polislerin katılımıyla İstanbul’da kuş uçurtmadı.Otogar giriş çıkışlarını didik didik eden polis ekipleri çok sayıda uyuşturucu kullanan genci gözaltına aldı.

İSTANBUL EMNİYETİ HAVA DESTEKLİ OPERASYONLAR BAŞLATTI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri okulların sonlandığı ve yaz tatilinin açılmasının ardından otogarlarda oluşacak sirkülasyondan dolayı vatandaşların huzuru mutluluğu ve güvenliği için uygulama başlattı.İstanbul Polisi, okulların kapanıp yaz tatilinin başlamasının ardından otogarlarda vatandaşların güvenliği için uygulama başlattı.

İSTANBUL EMNİYETİ HAVA DESTEKLİ UYGULAMA BAŞLATTI

İstanbul Polisin uygulamasında yurttaşlara GBT taraması uygulanırken otogar giriş ve çıkışlarında arabalar ve şahıslar didik didik arandı ve tarandı. Hava destekli yapılan uygulamaya özel hareket polisleri de destek verdi. Peronların arasına giren polisler burada bekleyen yurttaşları aradı.

Gerçekleştirilen operasyonlara özel hareket polisleri ve polisleri katıldı. Durumdan memnun olan İstanbullular güvenliklerinin sağlandığını belirterek bu gibi güvenlik önlemlerinin gerekliliği vurgulandı.

İstanbul Polisi, okulların kapanıp yaz tatilinin başlamasının ardından otogarlarda vatandaşların güvenliğini sağlamak için otogarlarda ve kent meydanlarında herkesi arayıp GBT taraması yapıldı.