İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), yenileme ve bağlantı çalışmaları sebebiyle Fatih, Esenler, Güngören, Eyüpsultan, Bayrampaşa'nın bazı bölgelerıne 2 Mayıs Çarşamba günü 20 saat süreyle su verilemeyeceğini açıklamasıo yaptı.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) su kesintisi ile ilgili yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti, “Münzevi Terfi Merkezinde gerçekleştirilecek olan yenileme ve Fatih Yenikapı Mahallesi’nde yapılacak olan bağlantı çalışmaları nedeniyle 2 Mayıs 2018 Çarşamba günü 10.00 ile 3 Mayıs 2018 Perşembe günü 06.00 saatleri arasında 20 saat süreyle aşağıda belirtilen bölgelere su verilemeyecektir”.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) su kesintisi uygulanacak bölgeler şu şekilde aktarıldı:

“Fatih ilçesi: Aksaray, Cerrahpaşa, Kocamustafapaşa, Sümbülefendi, Yedikule, Ali Kuşçu, Alemdar, Atik Ali, Ayvansaray Balaban Ağa, Balat, Beyazıt, Derviş Ali, Hacı Kadın, Haseki Sultan, Hırkai Şerif, İskender Paşa, Karagümrük, Kemal Paşa, Mevlanakapı, Silivrikapı, Seyyid Ömer, Akşemsettin, Molla Fenari, Molla Gürani, Molla Hüsrev, Şehremini, Topkapı Yavuz Sultan Selim ve Zeyrek Mahalleleri.

Esenler İlçesi: Çifte Havuzlar, Davutpaşa, Mimar Sinan, Namık Kemal, Fevzi Çakmak, Menderes Nene Hatun ve Yavuz Selim Mahalleleri.

Güngören İlçesi: Tozkoparan, Genç Osman, Mehmet Nesih Özmen, Abdurrrahman Nafiz Gürman ve Sanayi Mahalleleri.

Eyüpsultan İlçesi: Düğmeciler, Rami Cuma, Nişanca, Defterdar, Rami Yeni ve Topçular Mahalleleri.

Bayrampaşa İlçesi: Muratpaşa, Yenidoğan, Yıldırım, Altıntepsi, İsmet Paşa, Orta, Terazidere, Vatan, Kartaltepe ve Kocatepe Mahalleler.i"

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.