Beylidüzü Yakuplu' da rögarın patlaması nedeni ile yol tamamen sular altında kaldı. Yağmur ve doluya hazırlıksız yakalanan bazı vatandaşlar metrobüs durakları, üst geçitlerin altları, iş yerleri ve bina girişlerinde yağışın dinmesini bekledi.

YARALANANLAR OLDU

Bazı vatandaşların da yağış nedeniyle kayarak düşmeleri sonucu yaralandığı görüldü. Yollardaki su nedeni ile vatandaşlar yürümekte güçlük çekerken iş yerlerini su basan vatandaşlar, kendi imkanları ile ve itfaiye ekiplerinin yardımı ile tahliye yaptı. Şiddetli fırtına sebebi ile bazı ağaçların devrilmesi sonucu yollar trafiğe kapanırken, bu nedenle bazı araçlar da zarar gördü.

PARA TOPLAYAN DOLMUŞÇU

Sosyal medyada en çok konuşulan kareler ise vatandaşların bir minibüsün üzerinde beklediği anlar oldu. O sırada AA muhaberinin objektifine yansıyan görüntüler twitter' da minibüsçünün yolculardan para topladığı yorumlarına yol açtı.Şiddetli fırtına nedeniyle bazı ağaçların devrilmesi sonucu yollar trafiğe kapanırken, bu nedenle bazı araçlar da zarar gördü.  Beylidüzü Yakuplu' da rögar patlaması nedeniyle yol tamamen sular altında kaldı. Şehirde etkili olan sağanak ve dolu ana arterler ve ara caddelerde sürücülere zor anlar yaşattı.

Sular altında kalan yolda araçların üzerinde beklediler

 

Sular altında kalan yolda araçların üzerinde beklediler