İngiltere başbakanı Theresa May ingiltere’de olan saldırılardan dolayı Facebook, Twitter ve Google'ı suçladı.

İNGİLTERE BAŞBAKANI SOSYAL MEDYA SUÇLADI

İngiltere Başbakan Theresa May, İngiltere’de düzenlenen terör saldırılarından dolayı Facebook, Twitter ve Google'ı suçladı.

İNGİLTERE GÜVENLİK ÖNLEMLERİNİ EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARDI

İngiltere'de son 3 ayda gerçekleşen bu 3.terör saldırısı oldu. İngilizlerin seçim arifesinde uğradığı geniş çaplı terör saldırıları İngiltere emniyetini harekete geçirdi. Ve İngiltere emniyeti güvenlik önlemlerini en üst seviyeye çıkardı.

İNGİLTERE POLİSİ LONDRA SOKAKLARINDA

İngiltere sokaklarından polis ve asker aynı anda görev başında olmasına rağmen saldırılara engel olunamadı. İngiltere başbakanı Theresa May saldırılardan dolayı sosyal medya devlerini suçladı.

İNGİLTERE BAŞBAKANI THERESA MAY: GOOGLE, TWİTTER, FACEBOOK TERÖRİSTLERE GÜVENLİ ALAN OLUŞTURUYOR

İngiltere başbakanı Theresa May Google,Twitter,Facebook teröristlere güvenli alan oluşturmakla suçladı.G7 zirvesi öncesinde de basına verdiği açıklamalarda terör saldırıları için sosyal medyayı işaret göstermişti.

TERÖRLE MÜCADELE SANAL ORTAMA TAŞINMALI

Theresa May Terör ile mücadele etmenin internet ortamına taşınması gerektiğini vurguladı. Ve ülkesindeki sosyal medya şirketlerini uyardı. Sosyal medya şirketlerinin terörle mücadele konusuna internet ortamından destek vermesi gerektiğini sözlerine ekledi.