İmamoğlu'nun CHP'li Vekillerle Katıldığı Lüks Akşam Yemeğine Büyük Tepki!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP'li vekillerle birlikte Ümraniye'de lüks restoranda akşam yemeğine katıldı.

İmamoğlu'nun CHP'li Vekillerle Katıldığı Lüks Akşam Yemeğine Büyük Tepki!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP'li vekillerle birlikte Ümraniye'de lüks restoranda akşam yemeğine katıldı.

Sosyal medyaya yansıyan akşam yemeğinin görüntülerinde masada şarap ve rakının bulunması dikkat çekti. Ayrıca bu görüntüler Twitter'da gündem oluşturdu.

Söz konusu görüntülerde Ekrem İmamoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve İzmir Belediye Başkanı oturuyor. Zengin bir yemek masanın olduğu görüntülere yansırken alkollü içecekler ise dikkat çekiyor. İmamoğlu'nun önünde bir şarap kadehi kameraya kaydedilirken Kaftancıoğlu'nun önünde de rakı olduğu kameralara yansıyor.

Bahsi geçen bu alkollü lüks yemeğe sosyal medyadan tepkiler yağarken bir tepki de i eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten geldi. Gökçek, konuya yönelik olarak şunları söyledi: "Sizce Canan Kaftancıoğlu, Ekrem İmamoğlu'nun şarap içtiği bu şatafatlı sofrayı niçin sosyal medyaya sızdırdı? Yorumlarınızı alalım" dedi. Gökçek ayrıca, "Seçim öncesi fakir sofrası... Seçim sonrası fakirin parasıyla CHP zafer sofrası..." 

Gazeteci Deniz Zeyrek'in de olduğu alkollü sofrayla ilgi Zeyrek sosyal medyadan açıklama yaptı. Zeyrek, "Sevgili Başkan, yemeği 1 grup Kars/Ardahanlı organize ettik. Her yıl kaz sezonu açılışında yapıyoruz. Geçen yıllarda Sayın Binali Yıldırım ve Ahmet Arslan'ın katılımıyla Ankara'da da yapmıştık. Kazlar Kars'tan bizim köyden geldi. Not: C.Kaftancıoğlu ve E.İmamoğlu su içtiler" diye konuştu.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırınız.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri-->