İmamoğlu'na Bağış Yaptığı İçin İBB'den Kovulduğu İddia Edilen Kişi Akıl Hastası Çıktı

Söylediği yalanlar ile gündemden düşmeyen CHP'nin İstanbul Adayı'na "yandaş" olan medya organlarının bugün "İmamoğlu'na bağışta bulundu diye İBB'den atıldı" diye servis ettiği Nuri Başkapan'ın psikolojik olarak hasta olduğu, geçmişte Başbakanlık binasına silahlı saldırıda bulunduğu ortaya çıktı.

İmamoğlu'na Bağış Yaptığı İçin İBB'den Kovulduğu İddia Edilen Kişi Psikolojik Hasta Çıktı

CHP'nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu'nun "yandaşı" olan basın tarafından gündeme getirilen ve şişirilen bir iddianın daha yalan ortaya çıktı. 

PSİKOLOJİSİ BOZUK HASTA ÇIKTI!  

Bazı medya organları tarafından "İmamoğlu’na 50 TL’lik bağış yapan İBB çalışanı işten atılınca isyan etti" şeklinde verilen haberde adı geçen Nuri Başkapan ise sanıldığından çok daha farklı biri çıktı.

BAŞBAKANLIK BİNASINA SİLAHLA SALDIRMIŞTI!  

Nuri Başkapan ismi, Türkiye kamuoyu tarafından Başbakanlık binasına kuru sıkı tabancayla yaptığı saldırı sonrası tanınmıştı. Başkapan, o olayın ardından psikolojik sorunları olduğu gerekçesi ile serbest bırakılmıştı.

BAŞKAN ERDOĞAN VE BAKAN SOYLU HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMUŞ! 

Nuri Başkapan, Aralık 2018'de Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulundu. Başkapan Nisan 2019'da ise Başkan Erdoğan ve  Bakan Soylu hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

ÇALIŞTIĞI KURUMU YALANLARLA KARALAMAYA ÇALIŞMIŞ!   

İBB Çalışanı Başkapan bunlarla da yetinmemiş, çalıştığı kurum olan İBB hakkında asılsız iftiralarda bulunarak iş yerini kötüleme çalışmış. İBB çalışanı Nuri Başkapan, çalıştığı kuruma iftira attığı için iş akdi feshedilmiş.

 Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

 

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR