İdlib'de Şehitlerinin Kimlikleri Belli Oldu

Ailesi İzmir'de olan Tankçı Teğmen Ali Emre Fırıncıoğulları Hatay'da, Sözleşmeli Er Mustafa Ertürk ise Gaziantep'te defnefilecek.

İdlib'de Şehitlerinin Kimlikleri Belli Oldu

İdlib'de Şehitlerinin Kimlikleri Belli Oldu

Suriye'nin İdlib şehrinde, Esed rejiminin yaptığı hava saldırısı sonucu iki askerimiz şehit oldu, 5 askerimiz de yaralandı.

Saldırıda şehit düşen Tankçı Teğmen Ali Emre Fırıncıoğulları’nın acı haberi İzmir’deki ailesine ulaştı. Fırıncıoğulları’nın şehadet haberi, Torbalı Kaymakamı Ercan Öter ve askeri yetkililer tarafından Torbalı ilçesi Ayrancılar Fevzi Çakmak Mahallesi’nde bulunan kardeşini ziyarete gelen baba Remzi Fırıncıoğulları’na verildi.

HATAY'DA TOPRAĞA VERİLECEK

Şehit Tankçı Teğmen Ali Emre Fırıncıoğulları’nın cenazesinin, memleketi Hatay ilçesi Samandağ’da yapılacak tören sonrası defnedileceği öğrenildi.

BABASI GÜLE OYNAYA UĞURLADI

Diğer yandan sosyal medyada yayılan bir fotoğraf görenleri üzdü. Şehit babası Remzi Fırıncıoğulları'nın oğlunu vatani görevini yapması için Balıkesir Bakım-Onarım Komutanlığı'na teslim ettiği anın fotoğrafı, büyük üzüntü yaşattı.

GAZİANTEP'E ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

İdlib'te şehit olan bir diğer askerimizin Gaziantep'teki evine de ateş düştü. Sözleşmeli Er Mustafa Ertürk’ün şedahet haberi askeri yetkililer tarafından aileye verildi.

ANNE VE BABASI GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Acı haberi duyan anne Hatice ve baba Osman Ertürk, gözyaşlarına boğuldu. İstiklal Mahallesi'ndeki şehit evinin önüne taziye çadırı kurulurken, Ertürk’ün şehit olduğu haberini alan yakınları şehit evine gitti. Şehit Ertürk’ün cenazesi, bugün Gaziantep'te yapılacak törenin ardından defnedilecek.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR