CHP'nin Adalet Kurultayı düzenlediği ve şehitlik alanında partililer gece şarap içip, göbek atmıştılar. Bunun üzerine sözde Adalet Kurultuyında anons yapıldı. Fakat bu anonos krize yol açtı. Anonsda şehitlik çevresinde içki içilmemesi uyarısı yapıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Çanakkale Kocatepe Kamp Alanı'nda dün başlayan Adalet Kurultayı'ndan daha 1 gün bile olmadan skandal görüntüler gelmeye devam ediyor.

UYARIYI TAKMADILAR

Parti yönetiminin cuma günü yaptığı; "şehitlerin aziz hatırasına yakışır hassasiyette davranın" ikazına karşın partililer pek de oralı olmadı.

ŞARAP İÇİP GÖBEK ATTILAR

Öyle ki, dün akşam saatlerinde bira içerken çekilen fotoğrafların sosyal medyada paylaşılmasından sonra şimdi de şarap içerken ve göbek atarken çekilmiş video sosyal medyada paylaşıldı.

"BURALAR BİZİM BİR ŞEY OLMAZ"

Görüntülerde bir kişi "sakin olun" uyarısına "buralar bizim bir şey olmaz" karşılığı geldi.

DAHA ÖNCE DE RAKI FABRİKASI KAPANDI DİYE OLAY YARATTILAR

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Tekirdağ'daki rakı fabrikasının kapatılıp Manisa'ya taşınacak olmasıyla ilgili eleştirilerde bulundu.

TÜRKİYE'DE EŞİ YOK

Fabrikanın 1931 senesinde kurulduğunu ve Türkiye'de eşsiz ve benzersiz olduğunu belirten Cumhuriyet Halk Parti'li Yüceer, bazı şeylerin kar zarar hesabının ötesinde olduğunu beyan etti.