İBB, Raylı Sistem Seferlerini Arttırdı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri dolayısıyla bugün ve 29 Ekim'de bazı raylı sistemlerin seferlerinin 02.00'ye kadar uzatıldığını açıkladı.

İBB, Raylı Sistem Seferlerini Arttırdı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), tarafından aktarılan açıklamaya göre, İBB iştiraki Metro İstanbul AŞ tarafından işletilen metro hatlarına Cumhuriyet Bayramı düzenlemesi getirildi.

Vatandaşların İBB tarafından düzenlenen Cumhuriyet Bayramı törenine rahatça ulaşabilmesi için28-29 Ekim'de bazı raylı sistemlerin sefer saatlerinde uzatma yapıldı.

Bu çerçevede, bugün ve 29 Ekim Salı akşamı yapılması planlanan etkinlikler sebebiyle, F1 Taksim-Kabataş Füniküler Hattı, M3 Kirazlı-Olimpiyat-Başakşehir Metro Hattı, T1 Kabataş-Bağcılar ve T4 Topkapı-Mescid-i Selam Tramvay Hattı'nda seferler 02.00'ye kadar çalışacak.

24 saat hizmet veren M1A Yenikapı-Atatürk Havalimanı, M1B Yenikapı-Kirazlı, M2 Yenikapı Hacıosman, M4 Kadıköy-Tavşantepe, M5 Üsküdar-Çekmeköy ve M6 Levent-Boğaziçi Üniversitesi/Hisarüstü Metro Hattı ise 24 saat çalışmayı sürdürecek. 

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırınız.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR