Resmi Twitter hesabından yapmış olduğu alçakça bir video paylaşan faşist lider, Adalet peygamberi olan Efendimiz Hz. Muhammed (s. a. v) hakkında küstahca, ağır hakaretler sarf etti. 

ALEMLERE RAHMET OLRAK GÖNDERİLEN PEYGAMBER EFENDİMİZE ALÇAKÇA HAKARETLERDE BULUNDU

Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (s. a. v ) için, "Seri katil, terörist ve pedofili" gibi alçakça hakaretlerde bulunan Hollandalı faşist Wilders' e Müslüman olsun ya da olmasın tüm dünya üzerinden sert reaksiyonlar gelmeye başladı. 

FAŞİSTİN TWİTTER  HESABI  KAPATILSIN  ÇAĞRISI...

Sosyal medya üzerinden bu husus ile alakalı olarak kampanya başlatan gençler Hollandalı ırkçı liderin hesabının kapatılması adına Twitter' a şikayette bulunmaya başladı.

Öte yandan bu faşistin ilk vukuatı bu değil. Irkçı ve İslam karşıtı lider Geert Wilders Hollanda' da yayın yapan WNL kanalına vermiş olduğu röportajda yine İslam' ı ve Müslümanları hedef göstermişti.

"MÜSLÜMANLARI KOVACAĞIZ" GİBİ HAYASIZCA AÇIKLAMALARDA BULUNMUŞTU

Wilders yapmış olduğu beyanda, partisinin iktidara gelmesi halinde Müslümanları Hollanda'dan kovacaklarını itiraf etmişti. Irkçı Geert Wilders, iktidar olmaları durumunda ülkedeki mescitleri kapatacaklarını ve Kur'an-ı Kerim'i de yasaklayacaklarını söylemişti.