16 Temmuz 2019
  • Istanbul 27.22°
  • Ankara 26.11°
  • Izmir 30°
İmsak 03:45
Güneş 05:38
Öğle 13:15
İkindi 17:13
Akşam 20:42
Yatsı 22:27
BIST98.007
Dolar5,7124
Euro6,4137
Altın259,74

Himmet Paralarıyla Alem Yapmışlar!

FETÖ’nün Antalya imamı olan firari avukat Hasan Tarık Şen’in, 15 Temmuz sonrası kapatılan Toros Yağmur Koleji’nin çatısında, gizli girişi olan, jakuzili, saunalı, havuzlu konutta özel misafirlerini ağırladığı ortaya çıktı

Himmet Paralarıyla Alem Yapmışlar!

Bir tarafta 'bir hırka, bir lokma' vaazları... Diğer tarafta jakuzili, saunalı bir malikane... FETÖ'nün Antalya bölge imamı olarak bilinen firari Avukat Hasan Tarık Şen'in kaldığı ve 'özel misafirlerin' ağırlanıldığı konut, FETÖ'nün ikiyüzlülüğünü ortaya koyuyor. 2 jakuzisi, saunası, yüzme havuzu ve spor sahası yer alan villanın yeri de son derece manidar. Lüks konut, mayıs ayında kayyum atanan ve 15 Temmuz sonrası da kapatılan Toros Yağmur Koleji'nin çatı katında çıktı.

ÇİPLİ KARTLA ÇIKILIYOR

Okulun içinden sadece asansörle ulaşımın olduğu konut katına, özel bir çipli kart okutularak çıkılabiliyor. Konut bölümü, 3+1, 2+1 ve 1+1 olmak üzere 3 ayrı daireden oluşuyor. Okulun 3'üncü katında yer alan teras bölümünde bir de bahçe oluşturulmuş. Bahçede yer alan yüzme havuzu ve kapalı barbekü alanı, bir dönem sürülen lüksün, şatafatın ve zevki sefanın izlerini taşıyor.

BAYAN ÖĞRETMEN TUVALETİNDEN GEÇİŞ!

Öğrencilerle iç içe olan bu lüks konutla ilgili bir detay ise şeytanın bile aklına gelmeyecek cinsten. 'Bayan öğretmen tuvaleti' içinde yer alan ve mescit görünümlü çekyatların bulunduğu odadan gizli bir kapıya ulaşılıyor. Bu odadan da yangın merdiveni kullanılarak havuzun yer aldığı bahçeye direkt geçilebiliyor. Bu kapının kullanılarak, bahçede düzenlenen partilere öğrencilerin de katılımının sağlandığı ihtimali değerlendiriliyor. Okulda konut katına çıkan 4 ayrı gizli kapı var.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri