Hava Durumu İstanbul: Bugün Hava Nasıl Olacak?

Meteoroloji'den gelen son bilgiye göre, dün Ege ve Marmara Bölgesi'nde etkisini gösteren yağışların bugün yer yer yağış geçişli olması ve etkisini azaltması öngörülüyor. Yarın ise özellikle Marmara Bölgesi'nde önde İstanbul gelmek üzere yağışlar tekrar şiddetini artıracak.

Hava Durumu İstanbul: Bugün Hava Nasıl Olacak?

Hava Durumu İstanbul: Bugün Hava Nasıl Olacak?

Meteoroloji'den gelen son bilgiye göre, dün Ege ve Marmara Bölgesi'nde etkisini gösteren yağışların bugün yer yer yağış geçişli olması ve etkisini azaltması öngörülüyor. Yarın ise özellikle Marmara Bölgesi'nde önde İstanbul gelmek üzere yağışlar tekrar şiddetini artıracak. Peki bugün hava nasıl olacak, İstanbul'da bugün hava nasıl olacak? İşte ayrıntılar…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden (MGM) gelen son bilgilere göre, ülke genelinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Karadeniz, Erzurum, Erzincan ve Ardahan çevreleri ile Hatay'ın kıyı kesimlerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği öngörülüyor.

KUVVETLİ YAĞIŞA DİKKAT

Yağışların Antalya, Isparta ve Burdur çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın; İç Anadolu’nun doğusu ile Doğu Anadolu’nun batısında güney yönlerden kuvvetli (40-60 km/sa) olarak eseceği öngörülüyor.

KUVVETLİ RÜZGARA DİKKAT

Rüzgarın ise İç Anadolu’nun doğusu ile Doğu Anadolu’nun batısında güney yönlerden kuvvetli (40-60 km/sa) olarak esmesi bekleniyor. Dolayısıyla yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli olunması gerekmektedir.

İSTANBUL HAVA DURUMU

İstanbul'da dün etkisini gösteren yağışlar bugün de sabah sularında etkili olacak. Daha sonraki saatlerde kuvvetini azaltacak yağmurların, çarşamba gününe dek görünmesi öngörülüyor.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR