Hastaneye Kaldırılan Sayıner'in Sağlık Durumuna İlişkin İlk Açıklama

İzmir'de hastaneye kaldırılan Bizimkiler dizisinin Cemil'i Uğurtan Sayıner, sağlık durumunun iyiye gittiğini belirterek, "Cemiller ölmez" açıklamasında bulundu.

Hastaneye Kaldırılan Sayıner'in Sağlık Durumuna İlişkin İlk Açıklama

Hastaneye Kaldırılan Sayıner'in Sağlık Durumuna İlişkin İlk Açıklama

1989-2002 yılları arasında paylaşılan ve Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Bizimkiler dizisinin Cemil'i Uğurtan Sayıner, ikamet ettiği İzmir'de yaşlılığa bağlı nedenlerden dolayı geçen perşembe hastaneye götürüldü.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in talimatıyla ambulansla evinden alınarak İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesine getirilen Sayıner, burada tedavi altına alındı. 76 yaşındaki usta oyuncunun ileri yaşla beraber, yeme bozukluğu ve sıvı elektronik dengesizliği sebebiyle kilo kaybı yaşadığı ve bilincinin açık olduğu ifade edildi.

Sayıner, sanatçı dostlarının sosyal medya hesabından bir mesaj da paylaşıldı.

Sayıner mesajında, şunları kaydetti:

"Sayın basın mensubu arkadaşlarım ve çok kıymetli hayranlarım; son günlerde sosyal medya, TV ve basında çıkan sağlık durumumla ilgili olumsuz haberlerin hepsi gerçek dışıdır. Genel bir sağlık düzenlemesi için hastanede yatmaktayım. Sanılanın aksine sağlık durumum iyiye gitmekte. Bu süreçte bana desteği olan Sayın Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Tunç Soyer ve eşi, hastanemizin kıymetli başhekimi, değerli dostlarım ve iyi dileklerini esirgemeyen siz çok kıymetli hayranlarıma sonsuz teşekkür ederim. ‘Cemiller ölmez’ diyor ve sizleri çok seviyorum. İyi ki varsınız."

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR