Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Müdürü Salih Ayan’a silahlı saldırı gerçekleştirildi.

Bolu'da, İzzet Baysal Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Salih Ayan’a makamında silahlı saldırı gerçekleştirildi. Tabanca ile ayağından vurulan Salih Ayan korku dolu anlar yaşadı.

Olay yerinden gelen bilgilere göre, İzzet Baysal Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Salih Ayan'ın makam odasında saldırı gerçekleştirildi. Saldırı gerçekleştiren E.K, henüz nedeni belirlenemeyen bir nedenle saldırıyı gerçekleştirilme nedeni öğrenilemedi.
Salih Ayan’a açılan ateş sonucu, sağ bacağından hafif yaralandı. Silah sesini duyan hastane çalışanları bağırmaya başladı. Hastane çalışanları Salih Ayan'ın odasına gelerek, ilk müdahaleyi yaptı. Yapılan müdahalenin ardından Salih Ayan ameliyata alındı. Salih Ayan'ı silah ile vuran E.K, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Salih Ayan'ı vuran saldırganın henüz hangi nedenle vurduğu belirlenemedi.Salih Ayan'nın yakınları Ayan'ın hiç kimseyle bir husumetinin oladığını neden böyle bir saldırının gerçekleştikleri konusunda fikir sahibi olmadıkları belirtildi.

Bolu'da, İzzet Baysal Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Salih Ayan'ın vurulması Tıp camiasını derinden üzdü.