Haluk Levent, Yine Gönülleri Fethetti

Şarkıcı Haluk Levent, dördüncü kez kansere yakalanan ve dün akşam yaşam mücadelesini kaybeden Neslican Tay için bugün ve yarın vereceği konserlerin geliriyle bir anıt mezar yaptırma sözü verdi.

Haluk Levent, Yine Gönülleri Fethetti

Tümörden dolayı sol bacağı kesilen ve dördüncü sefer kansere yakalanan Neslican Tay, dün akşam tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Tedavi sürecinde  Neslican'ı hiç yalnız bırakmayan Haluk Levent, bugün ve yarın vereceği konserlerinin toplam geliriyle bir anıt mezar yaptıracağını söyledi.

ACILI AİLEYE DESTEK OLDU

Ünlü şarkıcı ve AHBAP derneğinin genel başkanı Haluk Levent, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Neslican Tay'ın hayatını kaybettiği hastaneye giderek acılı aileye destek oldu. Levent aynı zamanda Neslican'ın Rize'de gerçekleşecek cenaze töreni için hastane önünden araç kaldırttı.

''AİLESİNE DE SÖZÜNÜ VERDİM, SİZ DE ŞAHİTSİNİZ ! ''

Levent, tüm bunların yanında Twitter hesabından herkesi duygulandıran bir paylaşım yaptı. Şarkıcı paylaşımında "Bugün Bandırma, yarın Ankara konserlerimi iptal edemiyorum. Şöyle bir karar aldım. Bu iki konserin gelirinden Neslican'abir anıt mezar yaptıracağım. Kanser illeti ile savaşan tüm canlara örnek olsun onun mücadelesi. Ailesine de sözünü verdim. Siz de şahitsiniz!" ifadelerini kullandı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR