15 Haziran’dan bu yana vatana ihanet ve MIR Tırları davası suçundan dolayı 25 yıl hapis cezasına çaptırılan Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasını bahane gösterilen Ankara’dan İstanbul Maltepe’ye doğru yürüyüş gerçekleştiren Kemal Kılıçdaroğlu ve yanındaki yalakaları 'Adalet' adını verdikleri kaos yürüyüşüyle ilgili kirli plan gün yüzüne çıktı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara'dan İstanbul yürüyüşünde ortaya sunulan Şenay Günaydın, “Oğlum FETÖ’den içerde. Hak ve Adalet istiyorum” diye basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Günaydın, darbecilere direnen 15 Temmuz kahramanlarına dil uzatma terbiyesizliğinde de gösterdi.

CHP’Lİ BELEDİYEDEN MAAŞ ALIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Ataşehir İlçe Başkanlığı’nın örgütlenme ve örgüt yönetiminden sorumlu İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyesi olan Şenay Günaydın, aynı zamanda CHP’li Ataşehir Belediyesi’nde kadrolu olarak çalışıyor.yani Şenay Gunaydın'ın foyası ortaya çıktı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözde Adelet Yürüyüşüne de çok sayıda belediye çalışanıyla birlikte gönderilmiş.

OĞLU LİSE ÇAĞINDA, TUTUKLU DA DEĞİL

Üstüne Üstelik, FETÖ’den içerde olduğunu söylediği oğlu ise henüz lise çağında ve tutuklu değil.