16 Temmuz 2019
  • Istanbul 27.78°
  • Ankara 27.22°
  • Izmir 32°
İmsak 03:45
Güneş 05:38
Öğle 13:15
İkindi 17:13
Akşam 20:42
Yatsı 22:27
BIST98.347
Dolar5,7112
Euro6,4075
Altın258,73

Halil Sezai'den Cumhurbaşkanı'na Hakaretvari Çirkin Sözler!

Halil Sezai 15 Temmuz gecesi paylaşıp sildiği darbe Tweet'inin ardından Bursa'daki konserinde de siyasi mesajlar verip Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında hakaret derecesine varan çirkin ifadelerde bulundu.

Halil Sezai'den Cumhurbaşkanı'na Hakaretvari Çirkin Sözler!

15 Temmuz gecesi FETÖ üyesi bir grup asker tarafından gerçekleştirilmek istenen darbe girişimi ile birlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın vatandaşlara yönelik sokağa çıkın çağrısını hedef alarak "Bu memlekette polis var, meclis var, yargı var! Millet sokağa çıkıp askerle mi çatışsın? Bu nasıl mantık? Derdiniz ne? Bu nasıl Çağrı" şeklinde tweet atıp daha sonra silen Halil Sezai Paracıklıoğlu dün gece Bursa'da bir gece kulübünde elinde içki bardağıyla verdiği konserinde yine siyasi mesajlar verdi.
 
Halil Sezai iki şarkı arasında yaptığı konuşmasında, "Bizim ne suçumuz var ben anlamadım. Yaklaşık 36 senedir yaşıyorum ne bir bilim, ne bir felsefe, ne bir sanat, ne bir spor dalında dünyada herhangi bir şeyde göremedim. Hiçbir şey göremedim ve bundan bıktım artık, sıkıldım, çok sıkıldım" dedi.
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında hakaret derecesine varan ifadeler kullanan Sezai, çirkin sözlerine şu sözlerle devam etti.
 
Sezai, "Sizin kendi kendinizi beslediğiniz, riyakarlık yaptığınız, gemiler aldığınız, inanılmaz şekilde orada bir sürü, bir sürü şeyler götürdüğünüz, kayırdığınız, akrabalarınızı koyduğunuz, fark etmez bunun adı AKP, RTE. Hiç fark etmez yani biri birine, biri diğerine, al birini vur ötekisine. Şahsım olarak bundan kusasım var, artık nefret ediyorum" diye konuştu.
 
Alkolün su gibi aktığı konserde şarkıcının sosyal medyada paylaşılan konuşmalarına tepki yağdı.
 
STAR / İHA

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri