Teröristleri saklandıkları mağaralarda her geçen gün avlamaya devam eden Mehmetçik, Kandil'deki terörist başlarına ölüm korkusu yaşatıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bundan sonra terörle mücadelede savunma yerine artık taarruz dönemine geçildiğini haber vermişti.

PKK’YA İNLERİ DAR EDİLDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu haberinin ardından Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından eli kanlı terör örgütüne darbe üstüne darbe vuruldu.

Senelerdir girilmeyen inlerine her geçen gün girmeye devam eden Mehmetçik, dağlarda gizlenmeye çalışan teröristleri etkisiz hale getirdi.

TERÖRİSTBAŞINI KORKU SARDI

Teröristlerin Mehmetçik tarafından artık köşeye sıkıştıkları örgütün telsiz konuşmalarına da yansıdı. Eli kanlı örgütün teröristbaşı Cemil Bayık itirafta bulundu.

‘ÖLDÜRECEKLER’

Örgütün medyasına açıklama yapan Bayık, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Devlet Bahçeli'nin kendisini öldürmeyi yada kaçırmayı hedeflediğini söyledi.

KAHRAMANMARAŞ’TA TERÖRİST AVI

Kahramanmaraş'ın Nurhak ilçesine bağlı Barış Mahallesi Bulut Pınarı bölgesinde, eli kanlı terör örgütüne ilişkin güvenlik güçleri tarafında gerçekleştirilen operasyonlarda, güvenlik ekipleri ile PKK mensupları arasında bir çatışma yaşandı.

Yaşanan çatışmada 2 terörist yakalanarak etkisiz hale getirildi. Operasyonun ardından biri yaralı olmak üzere 3 terörist ele geçirildi.