Baykal, yüzündeki kızarıklığa cildinin güneşe verdiği tepkinin neden olduğunu, bundan sonra koruyucu krem kullanacağını söyledi.

Böke: ''Ülkenin Başbakan'ı malulen emekliye ayrıldı'' CHP eski Genel Başkanı Baykal’ın, salı günü partisinin grup toplantısında dikkat çeken yüzündeki aşırı kızarıklık iyileşti. Akşam saatlerinde memleketi Antalya’ya gelen Baykal’ı aralarında CHP eski İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen, CHP eski Antalya Milletvekilleri Arif Bulut ve Tuncay Ercenk’in de aralarında bulunduğu bir grup partili karşıladı. Havalimanından ayrılmadan önce partililerle sohbet eden Baykal, yüzündeki kızarıklığa cildinin güneşe verdiği tepkinin neden olduğunu, bundan sonra koruyucu krem kullanacağını söyledi.

NİŞAN TÖRENİNE KATILDI

Deniz Baykal, dün gece de Finike İlçesi’ndeki Turunçova Düğün Salonu’nda partilisi Salih Öner’in daveti üzerine Arife Öner ile Mustafa Kantaş’ın nişan törenine katıldı. CHP İlçe Başkanı Okan Tanır ve partililer tarafından karşılandıktan sonra düğün salonuna geçen Deniz Baykal çiftin nişan yüzüklerini taktı.

EDiyanet İşleri Başkanlığı'na bağlı Sancaktepe Müftülüğü Yunus Emre Camii Külliyesi Eğitim ve Kültür Derneği (YECDER) Kur'an Kursu'nda eğitim gören kadınlara Çanakkale gezisi düzenledi. Dün akşam yola çıkan otobüs, Gelibolu'da kaza yaptı. 5 kişinin hayatını kaybettiği feci kazayı haber alan ölen ve yaralıların yakınları kurs binası akın etti.
 
GÖZYAŞLARINI TUTAMADILAR
 
Eşinden haber alamadığını söyleyen Hamdi Gür gözyaşlarını tutamadı. Gür, “Otobüs takla atmış 3-4 kişi ölmüş dediler. Bekliyoruz. Araba gelince Çanakkale 'ye gideceğiz" diye konuştu. Eşinin de otobüste olduğunu söyleyen Ali Davutoğulları da “Eşimle konuştum. Yaralanmış, durumu iyiymiş “dedi.
 
"EV HANIMLARI VARDI"
 
Kur'an kursu bünyesinde gezi yapıldığını söyleyen Yunus Emre Camii Dernek Başkanı Gökhan Yılmaz ise, “Ne şekilde olduğunu bilmiyoruz ama otobüs şarampole yuvarlanmış. Şu anki aldığımız bilgilere göre 5 ölü, 20 civarı yaralının hastanelere sevk edildiğini öğrendik. Kimin hangi hastaneye gittiğine yönelik liste elimizde. Bunlar öğrenci değil, yetişkin ev hanımları. Yaşları 30 üzerinde kadınlar. Belediyenin kültür turları kapsamında yapılan bir geziydi. Belediye bu tür şeylere yardımcı oluyor. Otobüs istihdam ediyor" şeklinde konuştu. Yılmaz, otobüste 45 civarında kadının olduğunu söyledi.vliliğe ilk adımı atan çifte mutluluk dileyen Deniz Baykal, "Çok karışık bir siyaset ortamından, sırf bugün bu törende bulunmak için Finike’ye geldik. Ankara’nın o sisli havasından, karışık havasından koparak bu güzel ortamın mis gibi havasını hep birlikte teneffüs ediyoruz" dedi.