Özellikle son zamanlarda sosyal medya, önde gelen fotoğraf paylaşım sitesi olan Imgur'a yüklenen fotoğrafı konuşuyor. Yüklenen fotoğraftaki bir detay herkesi şoke etmeyi başardı. Sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına giren fotoğraf binlerce beğeni aldı. 4 kadının gülümseyerek poz verdiği fotoğrafı görenler günlerce yorum yaptı. Fotoğraf paylaşım sitesi Imgur’da yer alan fotoğrafa ilk bakıldığı zaman değişik bir şey yokmuş gibi duruyor.

Fotoğrafı paylaşan kişinin, “Bu fotoğrafta yanlış bir şey olduğunu anlamam çok uzun sürdü” yorumu uzun soluklu tartışmalara neden oldu. Fotoğrafta dikkat edilmesi gereken detayı fark edenler, olayın bir fotoşop olduğunu yorumunda bulunurken, fotoğraf yaklaşık 500.000 kişi tarafından görüntülenip, bir sürü yorum aldı. Dört kadının poz verdiği fotoğrafın altına yorum yapanlar, kızlara bakmaktan fotoğrafta olan detayı fark edemediklerini ifade ederken, fotoğraf uluslararası basının da gündeminde geniş yer buldu.

Sosyal medyada paylaşılan ve en çok beğeni alan fotoğrafta dikkat çeken detay ise, fotoğrafın arka tarafında yürüyen insanların olması. Zira hepsinin suratı fotoşopla kopyalanmış vaziyettedir.