ÖZEL HABER| HABER365

Polise bilyeler atarken kafasına biber gazı kapsülü gelerek ölen Berkin Elvan'ı manşetlerinden düşürmeyen gezici medya, Eren Bülbül'ü görmedi.

Sözcü gazetesi gezi dönemlerinde Berkin Elvan'a tam sayfa yer verirken bugün çıkan sayısında Eren Bülbül'e çok küçük yer ayırması Sözcü'nün kimin sözcülüğünü yaptığını birkez daha kanıtladı.

RİYAKARLIĞINIZDA BOĞULACAKSINIZ

Sözde ekmek almaya giderken vuruldu diye yaygara koparan ölü seviciler ve ölümler üzerinden rant elde etmeye çalışan cenah her zaman ki riyakarlığını ortaya koyarak kahraman Eren Bülbül için sessiz kalmayı tercih ettiler.

EREN BÜLBÜL'ÜN ŞEHİT EDİLMESİNE GEZİCİ MEDYA SESSİZ

Gezi eylemleri esnasında taktığı kırmızı fularıyla malum medya tarafından fenomen haline getirilen, ve daha sonraki dönemlerde terör örgütü PKK'ya katılıp silah kuşanmış ve Türkiye'ye karşı alçak eylemler gerçekleştirmişti. Aynı terörist kız terör örgütü PKK adına bir başka terör örgütü DEAŞ'la girdiği çatışmada ölmüş, günlerce sivil toplum kuruluşları ve insan hakları dernekleri bu teröristi gündemlerinde tutmuştu.

KIRMIZI FULARLI TERÖRİSTE GÖSTERİLEN HASSASİYET EREN'E GÖSTERİLMEDİ

Gezi eylemleri döneminde gerek Berkin Elvan gerek Kırmızı Fularlı teröristi parlatan malum medya, kahraman Eren Bülbül'ün şehadetine sessiz kalmayı tercih etti.