Taksim'de sırt üstü bayılmış olarak yatan 24 yaşındaki genç bayan, Sabah vakitlerinde görüntülere yansıdı. Uyuşturucu kullanıldığı tespit edilen genç bayanın durumunu görenleri hayretler içine düştü. Birçok haber portalında ve internet mecrasında yer bulan genç bayanın hali İstanbul polisi de harekete geçirdi. Çevre tanıkları, genç bayana bir şahısın uyuşturucu verdiğini daha sonra oradan kaçtığını iddia etti. Şüphelinin alnında "Enayi" yazılı dövme olduğu belirtilmişti.

İstanbul Emniyeti o şüphelinin yakalanması için harekete geçti. Araştırmalarda şüphelinin kimliği tespit edildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Güven Timleri Şube Müdürlüğü ekipleri Türkiye'nin gündemine yer tutua o zanlıyı yaka paça gözaltına alınmıştı

Gözaltına alınan şüpheli Adem A.'nın barlarda şarkı söylediği iddia edilmişti. 

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Ekipleri gerçekleştirdikleri operasyonda alnında enayi yazan şüpheliyi bulmak için çalışma başlatmışlardı.

'ENAYİ' SERBEST BIRAKILDI

Taksim'de genç bayanın baygın bulunmasının ardından gözaltına alınan 'enayi' dövmeli A.K. işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

Beyoğlu Asayiş Şube Müdürlüğü'nde ifade veren genç kız kendisne uyuşturucu satan A.K.'den şikayetçi olmadığı öğrenildi. A.K. işlemlerinin tamamlanmasının ardından gece saatlerinde serbest bırakıldı.