Amerika'nın New Jersey eyaletinden Sabrina Stewar ve Lizzy Wurst adlı iki kız arkadaş dünyanın en acı biberi olarak bilinen Carolina Reaper acı biberinin tadına baktı. Marketlerde satılan acı biber soslarından 300 kat daha fazla acı olan biberi yiyen ikili o anlarını kayıt altına aldırdı. Bu acı biberin tadına varan iki arkadaş birden yerlerinden zıplamaya ve koşmaya başladılar. Onlar bu biberi tadarken kameralar da kayıttaydı.

ACI BİBERİ TADAN KIZ HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLAMAYA BAŞLADI!

Su içerek ve ekmek yiyerek acı biberin etkisini azaltmayı amaçlayan genç kızlar bu denemelerinde başarısız oldular. Sabrina bir süre sonra nefes almakta güçlük çekerek göz yaşları dökmeye başladı. Makyajı akan genç kızın astım krizine girdiği düşünülerek ilaç verildi.Dailymail'e konuşan Lizzy: "Ağzımda sanki bir alev topu hissettim. Müthiş bir acı hissettim. Acı eşiğini bir ile on arasında bir rakamla ifade etmem gerekirse 1.000.000 diyebilirim.Dayanması çok zordu, şu ana kadar hissettiğim en kötü acı tecrübeydi." sözlerini dile getirdi.

GELMİŞ GEÇMİŞ EN ACI BİBERİ TATTI!

Sabrina ve Lizzy'nin videosu Youtube'a yüklendikten sonra 1,4 milyon izlenme oranına ulaştı. Carolina Reaper 2013 yılından beri dünyanın en acı biberi olarak bilinmektedir. Öyle ki Carolina bu biberi yedikten sonra uzun süre dillerden düşmeyecek gibi...