Gaziantep'te Narkotik Operasyon; 3 Kişi Tutuklandı

Gaziantep'te güvenlik güçleri, uyuşturucu satıcılarına ilişkin gerçekleştirdiği 3 operasyonda 52 gram esrar, 14 gram eroin, 3 gram metamfetamin ve 372 uyuşturucu hapa el koydu. Yapılan operasyonlarda yakalanan 12 kişiden 3'ü tutuklandı.

Gaziantep'te Narkotik Operasyon; 3 Kişi Tutuklandı

Gaziantep'te Narkotik Operasyon; 3 Kişi Tutuklandı

Gaziantep'te güvenlik güçleri, uyuşturucu satıcılarına ilişkin gerçekleştirdiği 3 operasyonda 52 gram esrar, 14 gram eroin, 3 gram metamfetamin ve 372 uyuşturucu hapa el koydu. Yapılan operasyonlarda yakalanan 12 kişiden 3'ü tutuklandı.

Şahinbey İlçe Emniyet Müdürlüğü, Düztepe Şehit Hüseyin Cengiz Polis Merkezi'ne bağlı Narkotim polisleri ilçede uyuşturucu satışının yapıldığı öğrendi ve önceden tespit edilen adreslere operasyon gerçekleştirdi. Polisler, Yukarıbayır ve Cemal Gürsel Mahalleleri'nde bilinen adreslere yaptığı baskınlarda 52 gram esrar, 14 gram eroin, 3 gram metamfetamin, 372 uyuşturucu hap, 1 hassas terazi, 1 kurusıkı tabanca, 1 av tüfeği ve 20 adet fişeğe el koydu. Güvenlik güçleri, B.Z., H.B. S.İ.T. M.S., H.F.K, H.E.H, M.Ö., Y.,Ö., Y.H., İ.B., F.M. ve M.A.K.'yi yakalayarak emniyete getirdi.

Emniyetteki işlemlerinden sonra adliyeye gönderilen zanlılardan B.Z., M.S. ve İ.B. çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı diğer zanlılar ise serbest kaldı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR