22 Temmuz 2019
  • Istanbul 23.89°
  • Ankara 17.78°
  • Izmir 24°
İmsak 03:53
Güneş 05:43
Öğle 13:16
İkindi 17:12
Akşam 20:38
Yatsı 22:20
BIST101.849
Dolar5,6644
Euro6,3523
Altın259,40

Gazi Ve Şehit Aileleri Dosta Düşmana 'Birlikteyiz' Mesajı Vermek İçin Toplandı!

AK Parti Ankara Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Gaziler ve şehit aileleri ile buluştuğu kahvaltıda önemli açıklamalarda bulundu.

Gazi Ve Şehit Aileleri Dosta Düşmana 'Birlikteyiz' Mesajı Vermek İçin Toplandı!

AK Parti Ankara Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, "Terörle mücadele anlamında büyük sınavlar verdik. Bundan sonra da eğer güçlü bir Türkiye hedefine ulaşırsak, mücadelemizin çok daha kolay olacağını ve terör örgütlerinin başını ezebileceğimizi ifade etmek isterim." dedi.

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfınca, TEDAŞ misafirhanesinde düzenlenen kahvaltılı etkinlikte gaziler ve şehit aileleri bir araya geldi.

Etkinlikte konuşan Sarıeroğlu, şehit ve gazilerin aileleri ile bir arada olmanın verdiği mutluluğu ifade etti.

Katıldığı şehit cenaze ve taziye ziyaretlerinde şehit ailelerinin vakur duruşundan gurur duyduğunu belirten Jülide Sarıeroğlu, "Onların 'vatan sağ olsun' derkenki bizlere geçirdikleri o duygu, ömrümün sonuna kadar unutamayacağım duygulardır." diye konuştu.

"GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE HEDEFİNE ULAŞIRSAK, TERÖR ÖRGÜTLERİNİN BAŞINI EZEBİLİRİZ"

Sarıeroğlu, şehit ve gazi ailelerinin bütün sıkıntılarını çözmek için büyük bir gayret gösterdiklerini dile getirerek onlarla sürekli irtibat halinde olduklarını kaydetti.

Kendilerine iletilen talepler doğrultusunda eksiklikleri gidermek için yapılan çalışmaları anlatan Jülide Sarıeroğlu,"AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkanlığımız altında yeni bir birim oluşuruldu. Şehit ve gazi ailelerimizle ilgili konularda bürokratik engeller yaşamadan, sıkıntılar yaşamadan sorunlarınızı, hedeflerinizi, ihtiyaçlarınızı iletebileceğiniz, direkt ulaşabileceğiniz birimimiz var artık. Bunun da sorumluluğunu yine bir şehit annemiz eski Diyarbakır Milletvekilimiz Oya Eronat yapıyor. Bu anlamda emrinizdeyiz, yanınızdayız, sizlerleyiz. Ecdadın bu toprakları vatan olarak emanet ettiği bir ülkeyiz. Terörle mücadele anlamında büyük sınavlar verdik. Bundan sonra da eğer güçlü bir Türkiye hedefine ulaşırsak, mücadelemizin çok daha kolay olacağını ve terör örgütlerinin başını ezebileceğimizi ifade etmek isterim." ifadelerini kullandı.

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı Gazi Lokman Aylar da Türk bayrağının dalgalanması için büyük kayıplar verdiklerini söyledi.

Aylar, "Bizim siyasetimiz yok, gazi ve şehitlerin siyaseti yok, biz bir siyasi parti propagandası yapmıyoruz. Bizim siyasetimiz devlet, bizim siyasetimiz vatan, bayrak, birlik ve beraberliktir." değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: AA

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri