FETÖ'nün Sözcü'sünden Hulusi Paşa'ya Çirkin Saldırı!

Her dönemde TSK'yı darbe yapmaya çağıran kaos çetesi, Orgeneral Hulusi Akar'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızının nikah törenine katılmasını hazmedemedi ve kirli bir algı operasyonuna başlayarak, alçaklıkta sınır tanımadığını bir kez daha gösterdi.

FETÖ'nün Sözcü'sünden Hulusi Paşa'ya Çirkin Saldırı!

Medya tetikçilerinin asıl hedefinin ise Orgeneral Akar'ın nikah törenine katılması değil, FETÖ'nün ortağı olan PKK'ya yönelik hükümetle birlikte başarılı operasyonlar gerçekleştirmesi olarak yorumlandı.

Fetullahçı Terör Örgütü sayesinde parasına para katan Burak Akbay'ın sahibi olduğu Sözcü gazetesi alçaklıkta sınır tanımadığını bir kez daha gösterdi. FETÖ'nün talimatıyla haber yaptığı bilinen ve kirli algı operasyonuna ortak olan Sözcü şimdi de Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'a yönelik çirkin ifadelerle saldırıya başladı.

PKK'YA AĞIR DARBE VURULDU, HULUSİ PAŞA HEDEF HALİNE GELDİ

Özerklik oyununa başlayan terör örgütü PKK'ya yönelik başarılı operasyonlarla örgütün belini kıran Orgeneral Akar, FETÖ'nün tetikçilerinin hedefi haline geldi.

Orgeneral Hulusi Akar'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın nikah töreninde katılması sonrası algı operasyonuna başlayan Sözcü ve Cumhuriyet gazetesiyle, sanal tetikçiler saldırıya geçti. Fakat vatandaş FETÖ'cü gazetelerin alçak operasyonuna geçit vermedi.

Sosyal medyada Sözcü ve Cumhuriyet gazetesine sert tepki gösterildi. Sosyal medyada, meselenin Hulusi Akar ya da düğün olmadığı asıl hedefin PKK'nın belini kıran başarılı operasyonlar olduğu belirtildi.

GENELKURMAY'DAN FETÖ'NÜN SÖZCÜSÜNE İNSANLIK DERSİ

Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve beraberindeki komuta heyetinin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ile iş adamı Özdemir Bayraktar'ın oğlu Selçuk Bayraktar'ın nikahına katılmasına ilişkin yapılan bazı haber ve yorumlara ilişkin, "Sadece imza ve tebrikattan ibaret olan bir nikah davetine icabet edilmesine yönelik yapılan bazı haber ve yorumlar, insani ve vicdani olmaktan uzaktır." değerlendirmesinde bulunuldu.

Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde yer açıklamada, Orgeneral Akar'ın komuta heyeti ile Çukurca'da hayatını kaybeden kahraman şehitler için aynı gün Ankara Kocatepe Camisi'ndeki cenaze törenlerine katıldığı belirtildi.
Aynı komuta heyetinin saat 15.00'te İstanbul'da düzenlenen nikah törenine, devlet protokolü çerçevesinde katıldıkları vurgulanan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Bu kapsamda, sadece imza ve tebrikattan ibaret olan bir nikah davetine icabet edilmesine yönelik yapılan bazı haber ve yorumlar, insani ve vicdani olmaktan uzaktır. Terörle mücadeleye yoğun bir şekilde devam ettiğimiz bu günlerde, eleştiri ve yorumlarda insaflı ve yapıcı olunması, ayrıştırıcı dil kullanılmaması, ülkemizin ve aziz milletimizin birliği, beraberliği ve güvenliği açısından büyük önem arz etmektedir."

Takvim

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri