FETÖ'cü Hakan Şükür'ün Sözlerine Fenerbahçelilerden Sert Tepki!

Aziz Yıldırım'ın Galatasaray maçı sonrası yaptığı açıklamalara FETÖ'ye bağlılığıyla bilinen Enes Kanter ve Hakan Şükür'den cevap geldi. Kanter ve Şükür'ün cevabına Fenerbahçeli taraftarlar tepki gösterdi.

FETÖ'cü Hakan Şükür'ün Sözlerine Fenerbahçelilerden Sert Tepki!

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Ziraat Türkiye Kupası finalinde Galatasaray'ın 1-0 üstünlüğü ile sonuçlanan Fenerbahçe maçı sonrası yaptığı açıklamada, "2000 yılında Fetullah Gülen'in Galatasaray'ı duayla şampiyon yaptığı söyleniyor. Bizde böyle bir şey yok. Yazık değil mi bu kulüplere?" ifadelerini kullandı.

Yıldırım'ın bu açıklamaları sonrasında Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) bağlılığıyla bilinen Enes Kanter ve Hakan Şükür'den cevap geldi. Kanter, Yıldırım'ı kast ederek 'Kanarya kadar akıl yok "Adamda"...' şeklinde bir paylaşımda bulundu. Hakan Şükür ise Twitter'da 'Emek,samimiyet bazen paranın yapamadığı şeyleri yapar. UEFA kupası dönemini yaşayan arkadaşlara sorabilirsiniz; kiminin parası,kiminin duası.' diye yazdı.

Kanter ve Şükür'ün bu cevabına Fenerbahçeli taraftarlar sert tepki gösterdi. 'Fenerbahçe'de yetişen bir basketbolcu olarak nasıl böyle bir nankörlük yaparsın?' sorusuyla karşılaşan Kanter'in sosyal medya hesapları mesaj yağmuruna tutuldu. Hakan Şükür'ü ise Fethullahçı Terör Örgütü'ne sahip çıkmakla suçlayan taraftarlar 'vatan hainlerinin avukatlığını yapmak zor olsa gerek' şeklinde mesajlar paylaştı.

Star

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri