Kandil'in destek verdiği CHP’nin başlattığı yürüyüşe bombalı araçla saldırı hedeflediği ve DEAŞ militanı olduğu iddiaa edilen şahıs yakalandı.

TERÖR ÖRGÜTÜ DAEŞ'İN DÜĞMESİNE BASILDI

Kayseri Emniyet Müdürlüğü’ne evvelsi gün gerçekleştirilen ihbarda CHP'nin yürüyüşüne karşı terörist saldırı yapılacağı bilgisi verildi. Polis, terör örgütü DEAŞ militanı olduğu tespit edilen ve emniyette kaydı bulunan 6 kişiyi yakın izlemeye aldı. Dün Kayseri’de siyah bir minibüs kiralayan DEAŞ’lılardan 2'si Kocaeli’de yakalandı. 4 kişi ise Kayseri’de gözaltına alındı.

FETÖ'CÜ VATAN HAİNİ USLU 22 HAZİRAN'DA DUYURMUŞ

FETÖ'cü vatan haini Emre Uslu 22 Haziran'da bugünkü saldırı girişimini kendi sosyal medya hesabından ilan ederek bu tür bir girişimin olacağını belirtmiş.

Vatan haini Uslu'nun günler öncesinden yaptığı bu açıklama FETÖ'nün Türkiye düşmanlığını bir kez daha gün yüzüne çıkardı. 

Üst aklın kuklası durumunda bulunan terör örgütü DAEŞ'e verilen emir, diğer bir kukla örgüt olan FETÖ tarafından bilinmekteydi. 

FETÖ'cü Emre Uslu 22 Haziran'da gerçekleştirdiği gönderide nasıl terör örgütlerinin beraber hareket ettiğini kanıtladı.Böylelikle halk tarafından da bilinen bir gerçek gün yüzüne çıkmış oldu.