Fatih'te Yangın Çıktı; 1 Kişi Hayatını Kaybetti

Fatih'te gece vakitlerinde 4 katlı bir binanın bodrum katında bulunan dairede yangın meydana geldi. İtfaiye ekipleri tarafından söndürülen yangında dairede tek başına yaşadığı bilinen yaşlı bir adam dumandan etkilenerek yaşamını kaybetti.

Fatih'te Yangın Çıktı; 1 Kişi Hayatını Kaybetti

Fatih'te Yangın Çıktı; 1 Kişi Hayatını Kaybetti

Fatih'te gece vakitlerinde 4 katlı bir binanın bodrum katında bulunan dairede yangın meydana geldi. İtfaiye ekipleri tarafından söndürülen yangında dairede tek başına yaşadığı bilinen yaşlı bir adam dumandan etkilenerek yaşamını kaybetti.

EKİPLER OLAY YERİNE SEVK EDİLDİ

Yedikule Mahallesi Merhaba Caddesi üzerinde yer alan 4 katlı binanın bodrum katında bulunan dairede saat 04.30 sularında henüz tespit edilemeyen bir sebeple yangın meydana geldi. Bodrum katından dumanlar çıktığını gören apartman sakinleri önce komşuları haberdar etti, ardından da durumu itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine ihbar etti.

HASTANEYE GİDERKEN HAYATINI KAYBETTİ

Olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri daireye müdahale ederek yangını etkisiz hale getirdi. Bu esnada sağlık görevlileri dairede tek yaşadığı öğrenilen ve yangında dumandan zehirlenen Mehmet Celal Öztaşkın'a ilk müdahaleyi yaparak hastaneye götürdü. Yaşlı adamın hastaneye giderken yaşamını yitirdiği ifade edildi. Güvenlik ekipleri olay yerinde bir süre incelemelerde bulundu.

İtfaiye yangının çıkış nedeni tespit edilmeye çalışırken, polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma devam ediyor.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz