İstanbul'un Fatih ilçesi Kumkapı bölgesinde boş bırakılan bir bina çöktü.

KENDİ KADERİNE TERK EDİLMİŞ BİR BİNA ÇÖKTÜ. ENKAZDA BİR ÇOCUGUN OLDUĞU BİLDİRİLİYOR

İstanbul'un Fatih ilçesi Kumkapı bölgesinde kendi kaderine terk edilmiş bir bina aniden çöktü. Enkazda bir çocuğun olduğu belirtiliyor.

Olay 9 haziran cumartesi günü saat 16.30 sularında oluştuğu belirtiliyor. 9 haziran cumartesi günü saat 16.27'ye geldiğinde iki sokağın birleşimindeki binanın çöktüğü görülüyor.Muhsine Hatun Mahallesi Fındıkkıran Sokak'taki 4 katlı kendi kaderine bırakılmış bir binanın çökmesi üzerine, itfaiye, polis ve sağlık ekipleri bölgeye gönderildi. Enkazda bir çocuğun olduğu belirtiliyor. Olay yerine gelen ekipler, incelemelere devam ediyor. Çöken binanın çevresindeki bazı otomobillerde den ağır hasar meydana geldiği görüldü.

ÇÖKME ANI KAMERALARA YANSIDI

Çökme anı güvenlik kameralarına yansıdı. 9 haziran cumartesi günü saat 16.27'ye geldiğinde iki sokağın birleşimindeki binanın çöktüğü görülüyor. Sokaktan toz bulutu yükselirken tam o sırada binanın önünden geçen bayan ve kız çocukları süratle kaçarak şans eseri enkazın altında kalmaktan kurtuluyor görülüyor.olayın gelişmesiyle birlikte çevredekiler itfaiye ve sağlık ekiplerine haber verdiği görülüyor.