Evlat edinmek güzel olduğu kadar zor da bir karar. Amerika'da yaşayan Olson ailesi evlat edinme fikrini üçüncü çocuğu istediklerine karar verdikleri an düşünmeye başlamışlar. Çiftin ikinci çocuğu olan Levi bir sağlık problemiyle doğmuş ve çift bir şekilde ailelerinin tamamlanmadığını, mutlaka üçüncü bir çocuk istediklerini düşünmüşler. O dönem hamile kalmakta sıkıntı çeken Sarah Olson, eşine evlat edinme konusunu açmış. Çift evlat edinmeye karar verdikten sonra gerekli prosedürleri yerine getirmiş ve beklemeye başlamışlar.

ÇOCUKLARINI GÖRDÜKLERİNDEKİ DUYGU DOLU ANLAR GÖRÜLMEYE DEĞERDİ!

Geçtiğimiz günlerde bekledikleri  güzel haberi alan çift, yeni bebekleriyle tanışmak ve onu ailelerine katmak için Tallahassee'ye gitmişler.Yol boyunca ve hastanede beklerken oldukça gergin ama bir o kadar da mutlu görünen çiftin bebekleriyle tanıştıkları o anlar ise oradaki bir fotoğrafçı tarafından kaydedilmiş. İşte çiftin evlat edindikleri bebek ile tanıştıkları o duygu yüklü anlar...

EVLAT EDİNMEYE KARAR VERMEK KOLAY OLMAMIŞ!

Evlat edinmek çok muhteşem fakat karar vermesi çok zor bir durumdur. Florida’da yaşayan Olson ailesi için de evlat edinmeye karar vermek kolay olmamış. Olson ailesi 3. çocuklarını yapmaya karar vermişler fakat denemeleri başarısızlıkla sonuçlanmış. Başka yöntemler denemeden önce 2. çocuklarının açık omurga hastalığı ile doğmuş olmasından kaynaklı evlat edinmeyi düşünmeye başlamışlar. Karar verdikten sonra evlat edinebilmek için çalışmalara başlamışlar ve bekledikleri onay gelmiş. Kızlarını almak için Tallahassee’ye giden çift kızlarını görmeyi heyecan içerisinde beklerkenki halleri gerçekten heyecanlarını yansıtmış. 

ANNENİN BEBEĞİNİ İLK SARIŞI!

Hayatlarının geri kalanında her zaman yanında olacakları, kendilerinden bir parça olacak çocuklarını ilk kez sarıp sarmalarken çekilen fotoğraflar aslında bir çok şeyin cevabı.

ÇOCUK SAHİBİ OLAMAYAN ÇİFTLER: EVLAT EDİNEBİLİRSİNİZ!

Evlat edinerek hem kendi hayatlarına hem de küçücük kimsesi olmayan bir çocuğa dokundukları için çifti bizler de tebrik ediyoruz. Çocuk sahibi olamayan çiftlere de altından kalabileceklerine inandıkları noktada bunun ne denli harika bir şey olduğu tekrar söyleyelim.