Eşinden Son Açıklama: Başımız Sağ olsun

Kadıköy'de dün sabah geçirdiği trafik kazası sonucu ağır yaralanan tiyatro oyuncusu İsrafil Köse'nin yoğun bakımda tedavisi sürüyor.

Eşinden Son Açıklama: Başımız Sağ olsun

Geçtiğimiz gün trafik kazası geçiren oyuncu İsrafil Köse hayatını kaybetti. Eşi Şengül Köse, "Eşimin beyin ölümü gerçekleşmiştir." dedi.

Dün akşam saatlerinde Kadiköy'de motosikletiyle kaza yaparak ağır yaralanan İsrafil Köse, olayın ardından Haydarpaşa Numune Hastanesi'ne kaldırılarak yoğun bakıma alındı. Bu sabah saatlerinde üzücü haberin geldiği Köse'nin eşi haberleri yalanlamış, eşinin hayatta olduğunu söylemişti. Ancak acı haber geldi.

Ünlü oyuncunun menajeri Emin Albayrak, Köse'nin annesinin yolda olması dolayısıyla tedbirli davrandıklarını ve haberi basından duymasını istemediklerini belirterek, "Kaybettik kardeşimizi. Yarın nerede defnedileceğiyle ilgili bugün akşama doğru bilgi vereceğiz" dedi.

EŞİ ŞENGÜL KÖSE AÇIKLADI

Komedi dalında büyük bir hayran kitlesine sahip oyuncunun acı haberini eşi Şengül Köse, “Kafasındaki kanama, kaburgalarındaki kırıklar ve kafasını kaza anında çok şiddetli bir şekilde çarptığından dolayı eşim İsrafil Köse’nin beyin ölümü gerçekleşmiştir” sözleriyle açıkladı.

Köse, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Kafasındaki kanama, kaburgalarındaki kırıklar ve kafasını kaza anında çok şiddetli bir şekilde çarptığından dolayı eşim İsrafil Köse’nin beyin ölümü gerçekleşmiştir. Şuan nefes alıyor, yaşıyor fakat doktorların verdiği ilaçlardan dolayı. Söyleyecek fazla bir şeyimiz yok kayın validemin gelmesini bekliyoruz. Kazada evet eşimin suçu var ama suçun yüzde 50’sinin şoförde de olduğu söyleniyor. Sağ istikamette durulmaması gereken gidiş- geliş olan yolda durmuş. Taksici sağını solunu kontrol etmeden aniden sol sürücü kapısını açmış. Eşimde kasisten geçerken frene basıyor fakat aniden kapı açıldığı için kapıya çarpıp sürükleniyor. Ne olursa olsun ben bunun arkasını bırakmayacağım. Oğlumun adı Abdullah Şafak Köse. Baş harflerini birleştirdiğimiz zaman “aşk” oluyordu. Kendisine “aşk” diye hitap ediyorduk. Benim oğlum şuan babasız kaldı. Oğluma ne diyeceğim, nasıl açıklama yapacağım bilmiyorum” dedi.

MENAJERİ EMİN ALBAYRAK: "KARDEŞİMİZİ KAYBETTİK"

Yapımcısı ve menajeri Emin Albayrak ise, “Ben de Trabzon’daydım dün. Yeni filmin hazırlıkları için gitmiştim. Bir kaç güne dönecektim. Dün haber verdiler. Motor kazası, bir taksi kapıyı açıyor. O sırada kapıya çarpıyor. Yaklaşık 30- 35 metre sürükleniyor. Daha sonra hastaneye getiriliyor. Kalbi durmuş, kalp masajı yapılıyor. Ama hem beyin hemde ciğerler hasar gördüğü için iç kanamadan kaybediyoruz. Zaten kendisi şeker hastasıydı. Yıllardır beraber çalışıyoruz. Hiçbir şeye cevap vermedi. Annesi yolda olduğu için basından duyulmasın diye daha tedbirli davrandık. Kaybettik kardeşimizi. Yarın nerede defnedileceğiyle bilgi bugün akşama doğru bilgi vereceğiz. Kaskı vardı. O konuda çok ciddi dikkate eden bir arkadaşımız. Zaten yıllarca trafik eğitimi üzerine çok oyunlar sergiledi. İlk çıkan ölüm haberleri asılsızdı. Kardeşimizi hastanede kaybettik” şeklinde konuştu.

"MORGA GİRDİM, BİR GÖREYİM DEDİM"

Haberi duyar duymaz hastaneye geldiğini söyleyen Nuri Alço üzüntüsünü şöyle dile getirdi:

“Şimdi morga girdim, işte bir göreyim dedim. Acı bir ölüm tabii ki beklenmedik bir ölüm. Genç bir ölüm. Motor kazası yani tam da öğrenmedim ben de yoldan geldim. Direk buraya geldim duyunca. Herhalde biraz aile geçimsizliği falan varmış. Biraz bunalım da. Yazık söyleyecek bir şey bulamıyorum yani. Başımız sağolsun.”

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR