Erzurum'da Kafasına Çay Dökülen Çocuk Yandı

Oyun oynarken ablasına çarpınca, başından aşağı kaynayan çayın dökülmesi sonucu yanarak hastaneye kaldırıldı.

Erzurum'da Kafasına Çay Dökülen Çocuk Yandı

Oyun oynarken ablasına çarpınca, başından aşağı kaynayan çayın dökülmesi sonucu yanarak hastaneye kaldırıldı.

Erzurum'un Karayazı ilçesinde Taşdemir ailesinin çocukları Hüseyin, evde oyun oynarken elinde çay olan ablası Zilan ile çarpıştı.

Zilan'ın elindeki çayın kafasından aşağıya döküldüğü kardeşi Hüseyin Taşdemir, haşlandı.


Acıdan feryat eden talihsiz küçük çocuğu ailesi Erzurum Devlet Hastanesi'ne götürdü.

Yapılan ilk müdahalenin akabinden Hüseyin Taşdemir Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin Yanık Tedavi Merkezi'ne götürülürken, kafasında ve vücudunda yanıklar oluşan çocuğun hayati riski atlattığı aktarıldı."OĞLUM ÇIĞLIK ATARAK AĞLAMAYA BAŞLADI"

Anne Zozan Taşdemir, yaşanan talihsiz olaydan sonra kızı Zilan'ın çok üzüldüğünü ve sürekli kendisini suçladığını belirterek, "Çarpmanın etkisi ile kızımın elindeki çay, oğlum Hüseyin'in başından aşağı döküldü. O sırada çığlık atarak ağlamaya başlayan oğlumu hemen hastaneye götürdük. Orada yapılan ilk müdahalenin ardından Erzurum'a sevk edildi. Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin Yanık Tedavi Merkezi'nde tedaviye alındı. İlk getirdiğimizde yüzü balon gibi şişmişti. Şimdi düzeldi. Çok şükür yanıkları iyileşiyor. Kardeşinin yaralanmasında kendini suçlu hisseden kızım Zilan ise onun bir an evvel iyileşmesi için dua ediyor." dşeklinde konuştu.


[N-#189522]
[N-#188878]
[N-#189554]

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR