Erzincan'da tarlada çalışan insanlara yıldırım düştü. Olayda ilk tespitlere göre 2 kişi öldü, 5 kişi yaralandı. Bölgeye AFAD ve sağlık ekipleri gönderildi.

Olay sabah vakitleri merkeze bağlı oğulcuk Köyü civarlarında meydana geldi. Tarlada çalışan işçilerin üstüne yıldırım düştü ve ilk saptamalara göre 2 kişi vefat etti, 2'si çocuk 5 kişi ağır yaralandı. Olay yerine afad ve sağlık ekipleri sevk edildi.

ÇADIRA YILDIRIM DÜŞMESİ SONUCU AMATÖR FUTBOLCU ÖLDÜ ARKADAŞI YARALANDI

Manisa'nın Salihli İlçesi'nde kuvvetli yağmurdan korunmak için çadıra giren iki erkek çocuktan amatör futbolcu 17 yaşındaki Muhammet Gökdeniz, yıldırım çarpması sonucu vefat etti.. Ağır yaralanan arkadaşı 19 yaşındaki Celil Öztürk ise hastanede tedavi altında olduğu belirtildi.

Çamurhamamı Mahallesi İncirlik Mevkii'nde dün gece arkadaşı Celil Öztürk ile beraber hayvan otlatan amatör futbolcu Muhammet Gökdeniz, bir anda başlayan şiddetli yağmurdan korunmak için bölgede bulunan bir çadıra yol almak için beklemeye başladı.Olay sabah vakitleri merkeze bağlı oğulcuk Köyü civarlarında meydana geldi. Tarlada çalışan işçilerin üstüne yıldırım düştü ve ilk saptamalara göre 2 kişi vefat etti, 2'si çocuk 5 kişi ağır yaralandı. Olay yerine afad ve sağlık ekipleri sevk edildi.