Erdoğan Daha Önce Defalarca Uyarmıştı

Erdoğan Daha Önce Defalarca Uyarmıştı

TSK Özel Kuvvetleri'nin Cerablus'un terör örgütü IŞİD'den temizlenmesi amacıyla askeri harekat başlatması, akıllara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tweet'ini getirdi.

"BEDELİ NE OLURSA OLSUN..."

Cumhurbaşkanı Erdoğan, attığı tweet'te "Tüm dünyaya sesleniyorum: Bedeli ne olursa olsun, Suriye'nin kuzeyinde, Türkiye'nin güneyinde devlet kurmalarına asla müsaade etmeyeceğiz." ifadelerine yer vermişti.

2023 hedeflerine ulaşmadaki kararlılığımız daha da perçinlendi. Türkiye'nin önünü kesebileceklerini sananların oyunlarını boşa çıkara çıkara yolumuza devam ediyoruz.

BİZE BU TEZGAHLARI KURANLARIN..

Bize karşı bu tezgahları kuranların da krizlere dayanma gücü aynı derecede yüksek mi göreceğiz. Bugün bizi teröre karşı yürüttüğümüz mücadelede yalnız bırakanların yarın kendileri bu dertle karşı karşıya kaldıklarında kimseden yardım isteyemeyecek.

Suriye halkını katletmeyi terörle mücadele olarak dünyaya sunmaya çalışanlar kimseyi kandıramaz.

İşte bugün en son Gaziantep'te 53 vatandaşımızı öldürdüler. Bunlar dikiş tutturamayacaklar bedelini çok ağır ödeyecekler.

RABBİM BUNLARIN BELASINI VERECEKTİR

14 yaşında çocukları terörist olarak yetiştiriyorlar. Bunlar lanetlidir. Rabbim bunların belasını verecektir.

Allah lafzının istismar edilmesiyle müslüman olunmaz bunların islamla alakası yoktur. Bunlar bu yüzyılda islamın başına bela olmuştur.

Çünkü İslam bir barış dinidir. Kelime itibariyle de islam sin kelimesinden türemiştir. Barıştır anlamı. Kökeni sevgi olan barış olan bir dinin bu kadar insanın öldürülmesine imkan verenler iflah olur mu? Bunun bedelini ağır ödeyecekler.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR