Bursa'da daha önce kanser hastası 3 çocuklu bir anneye yardım için "Topuklu kramponlar sahaya iniyor" projesi çerçevesinde düzenlenen maçta karşı karşıya gelen gazeteci, avukat, mühendis, emlakçı kadınlar, bu kez engelliler yararına sahaya çıkacak. Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu ve ilçe sakinlerinin de izlediği antrenmana, her iki takımın oyuncuları bölgeye özgü şalvarlar ile çıktı. 

"TOPUKLU KRAMPONLAR BİR SOSYAL SORUMLULUK PROJESİDİR"

Kadınlar, 5 Ağustos cumartesi gününün akşamı yapılacak karşılaşma öncesinde çift kale maç yaptı. Maç sırasında her iki takım oyuncularının sahadaki mücadelesi izleyicilerden alkış aldı.  Projeyi hazırlayan iş kadını olan Semra Teke, AA muhabirine yapmış olduğu açıklamada, "Topuklu kramponlar" grubu olarak sosyal sorumluluk projesi için yeniden bir araya geldiklerini belirtti.

Daha önce kanser hastası bir anneye yardım için gerçekleştirdikleri projeyi bu kez Orhaneli ilçesindeki engelliler için uygulayacaklarını anlatan Teke, "Orhaneli'de Belediye Başkanımız ile engelliler için atölye kurma çabamız var. İnşallah herkesten destek bekliyoruz. Onların yanında olmaya çalışacağız. Destek verenlere şimdiden çok teşekkür ediyoruz." dedi.